Honor Roll
SJO 2021-2022 3rd Quarter High Honor Roll
Freshmen Sophomores Juniors Seniors
Beckett, EJ Alewelt, Edward Alwes, Canyon Allen, Addison
Benoit, Audrey Allen, Logan Atwood, McGwire Altenbaumer, Tyler
Besson, Will Armstrong, Aden Baker, Kaytlyn Anderson, Kailyn
Bonny, Sarah Baltzell, Owen Baltzell, Olivia Anzelmo, Nicolas
Brown, Landon Beetz, Samantha Burch, Tyler Atwood, Madison
Clampitt, Madison Burkhalter, Chloe Carter, Maddux Behrens, Abigail
Davenport, Aerolyn Denhart, Garrett Casanova, Yamilka Besson, Ella
Dietiker, Ella Divan, Rachel Chambers, Ariana Beyers, Andrew
Ditchfield, Luke Frederick, Mia Cramer, Morgan Bowlin, Brandie
Ennis, Jackson Frick, Addison Cromwell, Aiden Burkhalter, Mara
Franzen, Savanna Getty, Grace Dahman, Zachary Chahine, Angela
Funk, Addison Haake, Logan Elsbernd, Emily Clampitt, Braden
Gerdes, Tayton Harper, Chloe Frerichs, Joselyn Conerty, Anastasia
Getty, Olivia Harris, Rachel Golladay, Brent Cummins, Deanna
Hamilton, Makennah Hausman, Brody Greer, Kennedy Cunningham, Benjamin
Harris, Lauren Hueber, Annabelle Greer, Kylie Dressen, Zander
Hesterberg, Haley Jacob, Tanner Guelfi, Andrew Eldridge, Ashley
Houston, Maebree Jolley, Kya Hale, Connor Emmert, Jared
Kearney, Sara Jones, Helene Haley, Mikyla Fox, Hannah
Kindle, Amilliya Kibler, Tori Henkelman, Hayden Fulk, Mackenzie
Knap, Owen Lannert, Lauren Hewkin, Maya Fuqua, Zella
Lackey, Logan Lewis, Hayden Hug, Taylor Gaines, Hailey
Lankster, Madison Lewis, Quinn Jones, Aliya Haake, Brennan
Mills, Logan Lockhart, Taylyn Jones, Peyton Hamer, Liam
Mortlock, Gabriel Martinie, Addisyn Kelley, Cameran Harper, Lauren
Osterbur, Grace Miller, Talan Kelley, Jade Huffman, Claire
Patel, Sonia Mock, Isaiah Kern, Jacob Ingram, Kailyn
Phillips, Nathan Musselman, Rowan Lane, Aaron Jacob, Payton
Ruppel, Audrey Ochs, Caleb Livesay, Collin Kearney, Alison
Schmitz, Charles Pruitt, Cole Maddock, Haleigh Klotz, Olivia
Siems, Tanner Reed-Thompson, Macy Meccoli, Kyle Knap, Ava
Swanson, Kyler Roesch, Addison Miller, Teagan Lannert, Ashlyn
Thomey, Collin Ross, Addison Morgan, Blake Lewis, Jacey
Uden, Samantha Santiago, Daniel Myren, Courtney Loghry, Wyatt
Wheatley, Reese Skelton, Lucas Osterbur, Madeline Mabry, Madelyn
Wright, Charley Smith, Logan Pearman, Allegra Martlage, Kelsey
Xiao, Fiona Thurman, Drew Pence, Ty McDade, Sophia
Ward, Elissia Robertson, Jack Miller, Coby
Wayland, Colin Rydell, Emma Miller, Conrad
Wells, Corbin Schaefer, Kirsten Mock, Elijah
Williams, Hayden Schmitz, Johanna Morris, Jett
Williams, Peyton Setterdahl, Jack Palmer, Jessica
Sexton, Isabel Parkinson, Emma
Shimada, Eri Poulter, Jonathan
Siegmund, Paige Rajlich, Hope
Tapia, Trinity Schmitz, Grace
Vander Logt, Payton Sexton, Taryn
Voorhees, Taylor Shoviak, Alyssa
Wagle, Alayna Stegall, Luke
Wagner, Mallory Steinbach, Rebecca
Ward, Emma Trame, Mackenzie
Ward, Maggie Uden, Regan
Weinmann, Cole
Wells, Taylor
SJO 2021-2022 3rd Quarter Honor Roll
Freshmen Sophomores Juniors Seniors
Allinger, Olivia Allen, Chloe Acton, Alyssa Anzelmo, Alessa
Altenbaumer, Jared Allen, Luke Burch, Taylor Armstrong, Ella
Barton, Rylie Allinger, Kaden Carter, Payton Bensyl, Alanna
Birt, Eli Bott, Mya Chatterton, Gwen Burnett, Kennedi
Bowlin, Chaz Brown, Kyler Cook, Madelynn Elder, Abigale
Brazelton, Holden Buss, Tyler Dow, Abigail Falls, Matthew
Christians, Preslee Carter, Payton Earley, Katie Gerdes, Avian
Coffey, Hayden Downs, Samantha Finley, Leah Grindley, Nolan
Dewese, Lauren Dressen, Cameron Gadbury, Jessica Hamilton, Alyssa
Frerichs, Lyla Frasca, Joseph Harms, Hallie Hollers, Samuel
Gaines, Kaiden Goldenstein, Grace Hinrichs, Mary Hudson, Kennedy
Griebat, Joe Gula, Amaya Immke, Shayne Ingram, Evan
Guido, Mason Hayes, Jayci Jeffries, Emily Meyer, Ava
Hauersperger, Beau Landrus, Luke Ketchum, Hunter Place, Jackson
Johnson, Kendrick Mabrey, Grace Logan, Shane Roesch, Griffin
Johnson, Paige Maroon, Carson Mabry, Carter Snyder, Anna
Johnson, Seth McBride, Seth McCorkle, Aidan Vanliew, Ethan
Jones, Dylan McElroy, Ethan McDermott, Katherine
Krall, Aiden McMahon, Shannon Northen, Ava
Kuchenbrod, Jeffrey Reynolds, Kaydence Short, Katharine
Lanter, Lillian Slowikowski, Aescton
Marschke, Audra Thurman, Emma
Mata, Gabriel Trimble, Brock
Maury, Brenden Waller, Braxton
Palmer, Chayse Weaver, Brody
Reitmeier, Sydney Wetzel, Nicholas
Smith, Corbin Wilson, Spencer
Smith, Thea Yeazel, Daniel
Taylor, Coy
Wirth, Alexis
Wolken, Madison